wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Kreatyna, Staki kreatynowe » Staki kreatynowe » BSN NO-Xplode 820 g
Producenci
Nasze hity
Promocje
Opinie o produktach
BSN NO-Xplode 820 g

BSN NO-Xplode 820 g

BSN

Koszt wysyłki:od 8.00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Poczta Polska Odbiór w punkcie - odbiór z wybranej placówki Poczty Polskiej, Automatów Pocztowych, kiosków RUCH lub stacji PKN Orlen - 8.00 zł
Poczta Polska - Pocztex - 10.00 zł
Firma kurierska inPost Express - 13.00 zł
InPost Paczkomaty24 - 9.00 zł
Odbiór osobisty - 0.00 zł

Cena: 109.00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 109 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie - więcej info

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (0)

No-Xplode to bardzo złożony produkt zawierający w swoim składzie związki wspierające regeneracje, przyspieszające anabolizm, hamujące katabolizm, dodające energii, zwiększające produkcję Tlenku Azotu, zapewniające prawidłową prace mięśni, pomagające zwiększyć siłę mięśniową oraz wpływające na wytrzymałość. Dzięki temu doskonale nadaje się do stosowania w okresie zwiększonej aktywności fizycznej.

W skład No-Xplode wchodzą:

Alfa-Ketoglutaran Argininy –bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. W sposób pośredni bierze udział w syntezie cGMP, które wraz z ATP, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz wykazuje działanie anaboliczne. Wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu, wspiera proces regeneracji wątroby, jest ważnym prekursorem dla kreatyny. Niestety, ale tradycyjna forma Argininy bardzo łatwo ulega rozpadowi w żołądku i tym samym niewielka jej ilość dociera do miejsca przeznaczenia. Aby temu zapobiec No-Xplode zawiera Alfa-Ketoglutaran Argininy, który jest o wiele mniej wrażliwy na działanie kwaśnego środowiska układu trawiennego, co sprawia, że możemy cieszyć się wszystkimi zaletami zwykłej Argininy przy stosowaniu znacznie mniejszych dawek.

Alfa-Ketoglutaran L- Cytruliny, Jabłczan L- Cytruliny – L-Cytrulina jest prekursorem kreatyny, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz uczestniczy w powstawaniu tlenku azotu – związku odpowiedzialnego za m.in.: rozszerzanie naczyń krwionośnych i tym samym ułatwiającego transport innych związków do i z mięśni.

Alfa-Ketoglutaran L-Histydyny – razem z Beta-Alaniną biorą udział w syntezie Karnozyny tym samym zapobiega nadbudowywaniu się kwasu mlekowego, pozwalając na dłuższy i cięższy trening.

RC-NOS (95% Rutakarpiny) – alkaloid obecny w owocach Evodia Rutaecarpa. Zwiększa produkcje Tlenku Azotu (NO) tym samym powoduje wazodylatację (rozszerzenie światła naczyń krwionośnych).

Gynostemma Pentaphyllum (95% Gypenozyd) – chińskie zioło znane też pod nazwą Jiao Gu Lan. Podobnie jak Evodia Rutaecarpa wpływa na produkcje NO.

Dinukleotyd Nikotynamidoadeninowy – jest to enzym odpowiedzialny m.in.: za wsparcie konwersji Alfa-Ketoglutaranu Argininy do Tlenku Azotu (NO). Bez jego dodatku, proces ten, zachodził by w stopniu o wiele mniejszym niż zadowalający.

Jabłczan Etylowego Estru Kreatyny –nowoczesna forma doskonale znanej i sprawdzonej Kreatyny – najpopularniejszego suplementu podnoszącego poziom ATP (uniwersalny nośnik energii w naszym organizmie), przyspieszającego syntezę białek, hamującego katabolizm. Poddanie jej procesowi estryfikacji, oraz dołączenie cząsteczki kwasu jabłkowego, ma na celu podniesienie biodostępności (ilości wchłanianego przez organizm związku).

Jabłczan Dwu-Kreatyny – połączenie dwóch cząsteczek Kreatyny z cząsteczką Kwasy Jabłkowego. Doskonale sprawdza się kiedy tylko potrzebujemy dodatkowej porcji energii.

Trój-Metyloglicyna – dostarcza grup metylowych potrzebnych w procesie syntezy kreatyny oraz pomaga obniżyć poziom homocysteiny (tym samym zapobiega chorobom układu krążenia).

Glikocjamina – pełni rolę prekursora Kreatyny. Nasz organizm syntezuje ją w nerkach z Argininy i Glicyny. Następnie zostaje przetransportowana do wątroby, gdzie ulega metylacji, przy udziale Metylotransferazy Guanidynooctanowej, i w ten sposób powstaje Kreatyna. Dzięki jej dołączeniu uzyskujemy podwójną korzyść – z jednej strony wykorzystujemy działanie Kreatyny dostarczonej z zewnątrz, z drugiej zwiększamy jej naturalną produkcje.

Kwas Guanidynopropionowy – jest analogiem Kreatyny (oznacza to, że wykazuje podobne właściwości i działanie), zwiększa wrażliwość na Insulinę, pomaga redukować tkankę tłuszczową oraz zwiększa rozmiar komórek mięśniowych.

Cinnulin PF® - wodny ekstrakt cynamonu. Związek aktywny zawarty w tym ekstrakcie, rozpuszczalny w wodzie polifenol, wykazuje działanie podobne do insuliny. Tym samym wzmaga transport składników odżywczych do komórek mięśniowych, wspierając ich pracę i przyspieszając regenerację. Dodatkowo cynamon pomaga obniżyć poziom cholesterolu oraz zwalcza wolne rodniki.

Ketoizokapronian Potasu – połączenie Potasu i Kwasu Alfa Ketoizokapronowego, związku wykazujące działanie kataboliczne i wspomagającego regeneracje.

Alfa-Ketoglutaran L-Tyrozyny, L-Tyrozyna – jest prekursorem dla adrenaliny, dopaminy i noradrenaliny (niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego), działa pobudzająco, wzmaga czujność i koncentrację,

L-Tauryna – pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi, wykazuje działanie antykataboliczne (ogranicza proces rozpadu białek), zwiększa stężenie azotu w organizmie oraz pomaga obniżyć poziom cholesterolu. Bardzo istotny jest fakt, że Tauryna stymuluje trzustkę do wydzielania insuliny. Czyni to jednak w inny sposób niż glukoza, a tym samym zmniejsza ryzyko powstania insulinoodporności, która prowadzi do rozwoju cukrzycy. Dzięki temu możemy cieszyć się wszystkimi zaletami insuliny – silnego anabolika – bez obawy o nasze zdrowie.

Glukuronolakton - pomaga w usuwaniu szkodliwych produktów powstających podczas przemian metabolicznych towarzyszących wysiłkowi fizycznemu, jest prekursorem rybozy (pomaga w przemianie glukozy w energie), pomaga w transporcie kwasów karboksylowych do komórek mięśniowych w celu wykorzystania ich jako źródło energii.

Metyloksantyna (Kofeina) - działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

Olej MCT - stanowi doskonałe i łatwo przystępne źródło energii, wzmaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Winkamina – rozszerza naczynia krwionośne w mózgu, poprawia przepływ krwi a tym samym dowóz tlenu i składników odżywczych.

Winpocetyna – działa podobnie do Winkaminy, rozszerzając światło naczyń krwionośnych.

Winburyna – wspiera działanie dwóch poprzednich związków, rozszerzając naczynia obwodowe.

Fosforan Dwu-Wapnia – Wapń należy do grupy aktywatorów enzymatycznych, bierze udział w procesie skurczu mięśni, wpływa na procesy regeneracyjne oraz wydzielanie wielu hormonów.

Fosforan Dwu-Potasu – Potas jest niezbędny w procesie syntezy białek, reguluje równowagę wodną organizmu, utrzymuje prawidłowy rytm serca, wpływa na równowagę kwasowo-zasadową.

Fosforan Dwu-Sodu – Sód podobnie jak Wapń należy do grupy aktywatorów enzymatycznych, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu prawidłowej reakcji mięśni na bodźce i przepuszczalności błon komórkowych.

Glicerofosforan Potasu, Glicerofosforan Magnezu, Stearynian Glicerolu – Glicerol przemieszcza wodę z przestrzeni, pomiędzy komórkami mięśniowymi, do krwi, dzięki czemu bardziej uwidacznia waskularyzacje (użylenie).

Teraz dokładnie widać jak bogaty jest skład No-Xplode oraz jak bardzo pomocny może być w drodze do osiągnięcia chudej, umięśnionej, estetycznej sylwetki.

SKŁAD W JEDNEJ PORCJI (20.5 gram - 1 miarka):

Kalorie 30 kcal

Tłuszcz Całkowity 0g

Węglowodany Całkowite 7g

Białko 0g

Witamina B-6 25mg 2050%

Witamina B-9 (Kwas Foliowy) 400mcg 200%

Witamina B-12 120mcg 12000%

Wapń 75mg 9.5%

Fosfor 500mg 62.5%

Magnez 360mg 120%

Sód 150mg

Potas 75mg

Mieszanka NO-Xplode™ (Zawiera opatentowane składniki oraz specjalistyczny system uwalniania Efforsorb™) - 20.5g

 • NO Meta-Fusion™ (Opatentowane) Alfa-Ketoglutaran Argininy Jabłczan L-Cytrulliny Alfa-Ketoglutaran L-Cytrulliny Alfa-Ketoglutaran L-Histydyny RC-NOS™ (Rutakarpina 95%) Gynostemma Pentaphyllum (95% Gypenozyd) NAD (Dinukleotyd Nikotynamidoadeninowy)

 • Muscle Volumizing Creatine Matrix™ (Opatentowane) CEM3™ (Jabłczan Etylowego Esteru Kreatyny Jabłczan Dwu-Kreatyny Trój-Metyloglicyna Glikocjamina Kwas Guanidynopropionowy Cinnulin PF® Ketoizokapronian Potasu

 • Ener-Tropic Xplosion™ (Opatentowane) L-Tyrozyna Alfa-Ketoglutaran L-Tyrozyny Tauryna Glukuronolakton Metylksantyny (Kofeina) Olej MCT Winpocetyna 99% Winkamina 99% Winburnina 99%

 • Phospho-Electrolyte Replacers™ (Opatentowane) Fosforan Dwu-Wapniowy Fosforan Dwu-Potasowy Fosforan Dwu-Sodowy Glycerol Hydrating Polymers™ (Opatentowane) Glicerofosforan Potasu Glicerofosforan Magnezu Stearynian Glicerolu

Zalecane Dzienne Dawkowanie

Rozpuścić 1 miarkę (20.5g) produktu w około 200 ml wody nie gazowanej.

Dz. T.: przyjmuj jedną porcje (20.5g) zaraz po przebudzeniu oraz drugą (20.5g) na 45 minut przed treningiem.

Dz. NT.: przyjmuj jedną porcje (20.5g) zaraz po przebudzeniu oraz drugą (20.5g) w odstępie 5-6 godzin.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


 • 4+ Nutrition
 • 7Nutrition
 • ActivLab
 • Activlab Run&Bike
 • Adidas
 • ALE Active Life Energy
 • Alphamale
 • API
 • Asics
 • Bad Boy
 • Berserk Labs
 • Best Body
 • Betancourt Nutrition
 • Biogenix
 • BioTech USA
 • Blastex
 • Bolero
 • Boxeur
 • BPI
 • BSN
 • Cellucor
 • Cobra Labs
 • Controlled Labs
 • Dae-do
 • Daniken
 • DNA Supps
 • Dorian Yates
 • Dragon
 • Dymatize Nutrition
 • EB FIT
 • Energetic Body
 • Enero
 • Essence
 • Everfight
 • Everlast
 • EVL
 • Finaflex
 • Fire Snake
 • Fit Pro
 • Fitness Authority
 • Formotiva Pharma Nutrition
 • Free Man - worki bokserskie
 • Galvanize Nutrition
 • Gaspari Nutrition
 • GAT
 • Gear
 • GO ON!
 • Green Hill
 • Grenade
 • Gymax
 • Hetman Sport
 • Hi Tec
 • IHS Technology
 • Infinite Labs
 • Inkospor
 • Isostar
 • ISS
 • Kevin Levrone
 • KSW Wear
 • Lab One
 • Labrada
 • Mad Max
 • Mammut
 • Manto
 • Masters Fight
 • Megabol
 • Mex Nutrition
 • MHP
 • Mlekovita
 • Mordex - Ubrania
 • MRI
 • MRM
 • Multipower
 • Muscle Clinic
 • Muscle Pharm
 • MuscleCare
 • MuscleMeds
 • Muscletech
 • Naturell
 • Neon Sport
 • Now Foods
 • NutraBolics
 • Nutrend
 • Nutrex
 • Olimp
 • Optimum
 • Peak
 • Pharma Freak
 • Porida
 • Power System
 • POWERBLADE
 • Professional Fighter
 • Promera
 • ProSupps
 • PVL Mutant
 • Raja Boxing
 • Real Pharm
 • Results
 • Ronnie Coleman
 • RX Gold
 • SAN
 • Scitec
 • Spokey
 • Stacker2
 • Syntrax
 • Tested
 • Top Ten
 • Trec
 • Twinlab
 • Universal
 • UNS
 • USP Labs
 • Vital Max
 • VPX
 • Weider