wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Kreatyna, Staki kreatynowe » Staki kreatynowe » MUSCLETECH Anabolic Halo 1088 g
Producenci
Nasze hity
Promocje
Opinie o produktach
MUSCLETECH Anabolic Halo 1088 g

MUSCLETECH Anabolic Halo 1088 g

Muscletech

Koszt wysyłki:od 10.00 zł

Cena: 159.00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 159 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie - więcej info

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (0)

Anabolic Halo – to połączenie 75 składników ukierunkowanych na maksymalizacje procesu wzrostu masy mięśniowej oraz siły.

 • 75 AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW

 • MAKSYMALNE WSPARCIE PROCESÓW ANABOLICZNYCH

 • PRZYSPIESZA REGENERACJE

 • POZWALA CIĘŻEJ I DŁUŻEJ TRENOWAĆ

W skład Anabolic Halo wchodzą:

Maltodekstryny, Monowodzian Dekstrozy - pomagają zarówno w szybkim uzupełnieniu glikogenu po treningu, jak również dostarcza energii potrzebnej podczas całego dnia. Dodatkowo poprzez wywołanie odpowiedzi insulinowej ułatwiają transport pozostałych składników do komórek.

Monowodzian Kreatyny, Jabłczan Kreatyny, Taurynian Kreatyny:

 • Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP – ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w Fosfokreatynę) uczestniczy, we wspomnianych, transporcie i odbudowie ATP.

 • Zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska.

 • Hamuje katabolizm – dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku.

 • Wykazuje właściwości antyoksydacyjne – pomaga zwalczyć, niebezpieczne dla zdrowia, wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczaswysiłkowego.

 • Pomaga chronić serce – zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu znajduje się duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.

  Wodorochlorek L-Lizyny – musi być dostarczana z pożywienia ponieważ nasz organizm nie jest w stanie jej syntezować. Wykazuje właściwości przeciwutleniające (niszczy wolne rodniki) a tym samym pomaga zwalczać choroby, pomaga podnieść poziom Hormonu Wzrostu, obecna przy budowie Kolagenu, wchłania Wapń i poprawia koncentracje umysłową.

  N-Acetyl L-Walina, Alfa Ketoglutaran L-Waliny, Wodorochlorek Etylowego Estru L-Waliny – swoją obecność w tym zestawieniu, zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwasów BCAA razem ale również wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dwóch aminokwasów, jest łatwo przekształcana w energie zużywaną przez pracujące mięśnie i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.

  Piroglutaminan L-Izoleucyny, Wodorochlorek Etylowego Estru L-Izoeucyny – jest zaliczana do aminokwasów glukogennych, czyli takich, które organizm w łatwy i szybki sposób może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli nie tylko trenować dłużej i intensywniej, ale też szybciej się regenerować.

  N-Acetyl L-Fenyloalania - ulega konwersji do tyrozyny, która jest prekursorem m.in.: Dopaminy, Adrenaliny i Noradrenaliny (stymulują centralny układ nerwowy, łagodzą stany depresyjne, poprawiają pamięć i zdolność koncentracji).

  L-Treonina – odgrywa ważną rolę w syntezie kolagenu a tym samym poprawia stan naszych stawów, więzadeł i ścięgien. Jest też obecna przy produkcji antyciał oraz pozwala ograniczyć proces otłuszczania wątroby.

  L-Histydyna, Alfa-Ketoglutaran L-Histydyny – razem z Beta-Alaniną biorą udział w syntezie Karnozyny tym samym zapobiega nadbudowywaniu się kwasu mlekowego, pozwalając na dłuższy i cięższy trening.

  L-Metionina – należy do grupy aminokwasów siarkowych. Jest niezbędna w procesie syntezy białek (jest przyłączana jako pierwsza podczas budowy łańcucha polipeptydowego), zwiększa produkcję Glutanionu (związek pomagający usuwać toksyny z organizmu), uczestniczy w powstawaniu adrenaliny, kwasów nukleinowych i fosforanu kreatyny.

  L-Leucyna, N-Acetyl L-Leucyna, Ketoizokaprynian L-Leucyny, Piroglutaminian L-Leucyny, Kwas Izowalerianowy L-Leucyny –wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: zwiększa wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, wpływa na aktywność kinazy proteinowej S6, przyspiesza fosforylację białka wiążącego eIf4E oraz wpływa na stopień powiązania pomiędzy białkami (eIF)4E i eIF4G. Wszystko to, pomimo skomplikowanego brzmienia i nazewnictwa, sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia – leucyna zwiększa stopień, i szybkość, wykorzystania białek do budowy mięśni.

  Evodiamina – jednego ze składników Chińskiej tradycyjnej medycyny. W naszym organizmie powoduje zwiększenie wydzielania katecholamin (adrenalina i noradrenalina) tym samym nasila proces rozpadu tkanki tłuszczowej i uwalniania kwasów tłuszczowych, przemienianych później w energię, wydalaną w postaci ciepła (termogeneza). Dodatkowe efekty Evodiaminy wynikają ze zwiększenia poziomu cAMP – wzrost produkcji ATP (uniwersalny nośnik energii), szybsze tempo syntezy białek, regulacja metabolizmu węglowodanów.

  Alfa Aminomaślan - przyspiesza tempo procesów anabolicznych zachodzących w naszym organizmie.

  Trichillia Catigua - skutecznie podnosi libido i stymuluje centralny układ nerwowy.

  Ekstrakt Johimbiny, 11-Hydroksy Johmibina – jej główne działanie polega na stymulowaniu wydzielania Norepinefryny, hormonu odpowiedzialnego za zwiększenie stopnia uwalniania kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, dzięki interakcji z receptorami alfa-adrenergicznymi pomaga spalić tłuszcz z uciążliwych miejsc (brzuch, klatka piersiowa, uda, pośladki).

  Kwas Alfa-Hydroksyizokaprynowy (HICA) - pomaga w utrzymaniu dobrego stanu układu nerwowego.

  Fumarynina L-Karnityny, Wodorochlorek Acetyl L-Karnityny, Wodorochlorek Acetyl L-Arginino L-Karnityny - L-karnityna – jest substancją witaminopochodną, syntetyzowaną przez ludzki organizm z aminokwasów: Lizyny i Metioniny, z witamin: C, B3, B6, B12 oraz Kwasu Foliowego i Żelaza. W naszym ciele odgrywa kilka ważnych funkcji: reguluje metabolizm komórkowy (jej obecność jest niezbędna do zajścia procesu utleniania kwasów tłuszczowych), podnosi wydolność, pomaga w ochronie układu sercowo-naczyniowego, działa antyoksydacyjnie.

  Ekstrakt z Winogron – bogaty w bioaktywne Polifenole wśród których znaleźć możemy m.in.: Resweratrol, bardzo silny antyoksydant, skutecznie zwalczające wolne rodniki.

  Pokrzywa Forskohli – Forskolina zawarta w korzeniu tej pokrzywy swoim działaniem naśladuje adrenalinę – podnosi poziom cAMP, który to aktywuje lipazę HSL („rozbicie” zalegającego tłuszczu na wolne kwasy tłuszczowe i uwolnienie ich do krwii). Jednak w przeciwieństwie do adrenaliny nie pobudza centralnego układu nerwowego a tym samym pozwala uniknąć skutków ubocznych takich jak podenerwowanie czy drgawki.

  Kwas 18 Beta Glicyrretynowy - wykazuje działanie przeciwzapalne, prozdrowotne, antyhistaminowe. Dodatkowo zdaje się obniżać poziom Kortyzonu.

  Kwas Asparginowy – bierze udział w metabolizmie węglowodanów, transportuje magnez i potas od komórek, pomaga w usuwaniu amoniaku z organizmu.

  Beta-Alanina – wraz z histydyna wchodzi w skład karnozyny. Tworzy również dipeptydy odpowiedzialne za „odkwaszanie” szybkokurczliwych włókien mięśniowych oraz prawidłową prace ATPazy (enzym biorący udział w procesie uwalniania energii).

  L-Glutamina – dostarcza organizmowi Glutaminy, najpowszechniej występującego w nim aminokwasu, który pełni szereg bardzo ważnych funkcji: wpływa na proces uzupełniania glikogenu, poprzez zwiększenie tempa jego syntezy w wątrobie, jak również przez bezpośrednią konwersje do glukozy, wpływa pozytywnie na tempo syntezy białek oraz ogranicza ich rozpad, wzmacnia system odpornościowy i przeciwdziała chorobom, które mogły by utrudnić trening, odgrywa ważną role w procesie transaminacji (umożliwia syntezę nowych aminokwasów), przekształcana jest w kwas glutaminowy stanowiący źródło energii dla tkanki nerwowej oraz pełni szereg innych, ważnych, ale mniej istotnych z naszego punktu widzenia, funkcji.

  Malina - działa regulująco i tonizująco na układ trawienny.

  Muira Puama – znana bardziej pod nazwą „drzewo potencji”. Wykorzystywana od wieków w Brazylii jako afrodyzjak i łagodny stymulant

  Ekstrakt Lepidium Meyenii (Maca) - roślina od dawna wykorzystywana w medycynie ludowej. Działa pro-anabolicznie, energetyzująco oraz lipolitycznie. Dodatkowo przyspiesza regenerację i pozytywnie wpływa na libido.

  Ekstrakt Liści Bacopa Monnieri - nazywana również rośliną Brahmi. Poprawia wytrzymałość wysiłkową, działa przeciwdepresyjnie, hamuje powstawanie alergii, polepsza nastrój, obniża zmęczenie i stres dnia codziennego, wspiera centralny układ nerwowy oraz wykazuje właściwości antyutleniające.

  Kwercetyna - związek zaliczany do grupy flawonoidów. Działa przeciw miażdżycowo, zwalcza wolne rodniki, hamuje rozwój nowotworów, pomaga w leczeniu astmy i alergii.

  Ekstrakt Cynamonu - związek aktywny zawarty w tym ekstrakcie, rozpuszczalny w wodzie polifenol, wykazuje działanie podobne do insuliny. Tym samym wzmaga transport składników odżywczych do komórek mięśniowych, wspierając ich pracę i przyspieszając regenerację. Dodatkowo cynamon pomaga obniżyć poziom cholesterolu oraz zwalcza wolne rodniki.

  Ekstrakt Wasabi Japonica - pozytywnie wpływa na stan układu kostnego.

  Ekstrakt Drzewa Sandałowego - utrzymuje dobry stan układu moczowego.

  Dwuwinian Deanolu - zapobiega miażdżycy, reguluje stan emocjonalny, zwalcza stan przewlekłego zmęczenia oraz wspomaga prace układu nerwowego.

  Ekstrakt Tylophora Indica - wykazuje działanie rozluźniające i ułatwiające oddychanie.

  L-Ornityna, Eikozanat L-Ornityny - wykazuje synergizm działania względem Argininy (w cyklu mocznikowym Ornityna przekształcana jest do Argininy, która ponownie przekształcana jest do Ornityny). Pobudza syntezę Hormonu Wzrostu dzięki czemu przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzroście tkanki mięśniowej. Dodatkowo Ornityna wspiera poprawne funkcjonowanie układu odpornościowego i wątroby oraz pomaga w odbudowie zniszczonych tkanek. Podobnie jak w przypadku Argininy, tak i Ornityna, znajdująca się w White Blood, jest w formie gwarantującej najwyższą przyswajalność.

  Ekstrakt Fadogia Agrestis - roślina stosowana w Nigerii jako afrodyzjak.

  Alfa Glicerofosfocholina - forma Choliny, która w dużym stopniu dostaje się do mózgu. Wykazuje działanie nootropikowe, zwiększa wydzielanie Acetylocholiny (Ważny neuroprzekaźnik), ochrania system nerwowy.

  N-Acetylo-5-Metoksytryptamina - związek regulujący dobowy cykl snu.

  Ekstrakt Rubus Coreanus - roślina podnosząca odporność organizmu.

  Ekstrakt Propolisu - odżywia i wzmacnia organizm.

  Cis-9, 10-Octadecenoamide – naturalnie występujący w naszym organizmie związek oddziałowujący na ośrodek w mózgu odpowiedzialny za sen.

  Idebenon - wykazuje działanie ochronne względem mięśnia sercowego.

  Flawonoidy z Karczocha - zwiększają naturalną produkcję Tlenku Azotu (związek odpowiedzialny m.in.: za rozszerzanie naczyń krwionośnych a tym samym poprawiający ukrwienie poszczególnych obszarów ciała).

  Ekstrakt Flos Chrysanthemi - reguluje pracę wątroby.

  Ekstrakt Jemioły - obniża ciśnienie tętnicze krwi.

  Wyciąg Geum Japonicum - przyspiesza tempo przemiany materii.

  ATP, AMP, CMP, GMP - związki regulujące gospodarkę energetyczną mięśni, pozwalające na ich dłuższą i efektywniejszą pracę.

  Ekstrakt Kozieradki Pospolitej - jej działanie polega na pobudzeniu trzustki do optymalnej produkcji insuliny (zależnie od ilości glukozy w krwioobiegu) bądź ochronie przed jej nadmiernym wydzielaniem (w przypadku diety z nadmierną ilością cukrów prostych). Dodatkowo 4-hydroksyizoleucyna zwiększa wrażliwość tkanek na insulinę, co przekłada się na zwiększony transport związków odżywczych do mięśni.

  D-Mannoza - cukier pochodzenia owocowego, regulujący pracę układu moczowego.
   

  SKŁADNIKI AKTYWNE

  Anabolic Halo

   

   

  Porcja jednorazowa

  1 miarka (27g)

   

   

  Ilość porcji w opakowaniu

  40

   

   

  Opakowanie

  1100g

   

   

  Zawartość

  w 1 porcji (27g)

  zaw:

  % DZ

   

  Kalorie

  80 kcal

   

   

  Węglowodany

  19g

   

   

  W tym cukry

  9g

   

   

  Tiamina

  0,5mg

  33%

   

  Ryboflawina

  0.57mg

  33%

   

  Niacyna

  0.33mg

  2%

   

  Witamina B6

  0.64mg

  32%

   

  Witamina B12

  20ug

  2000%

   

  Żelazo

  0.1mg

  1%

   

  Sód

  120mg

   

   

  Anabolic Halo™ Proprietary Blend

  24832mg

   

   

  Supercritical Growth Factor

   

   

   

  Monohydrat dekstrozy

   

   

   

  Maltodekstryny

   

   

   

  Monohydrat kreatyny

   

   

   

  Jabłczan kreatyny

   

   

   

  Taurynian kreatyny

   

   

   

  L-lizyna HCl

   

   

   

  N-acetyl-l-waliny

   

   

   

  L-walina AKG

   

   

   

  Ester etylowy HCl waliny

   

   

   

  Piroglutarat izoleucyny

   

   

   

  N-acetyl izoleucyna

   

   

   

  Ester etylowy HCl izoleucyny

   

   

   

  N-acetyl fenyloalaniny

   

   

   

  Treonina

   

   

   

  Histydyna

   

   

   

  Histydyna AKG

   

   

   

  Metionina

   

   

   

  Pure Anabolic ICE Crystal

   

   

   

  L-leucyna

   

   

   

  Ewodiamina

   

   

   

  Wyciąg z trichilia catigua

   

   

   

  Kwas izowaleranowy leucyny

   

   

   

  N-acetyl leucyna

   

   

   

  Ketoizokapronian leucyny

   

   

   

  Piroglutarat leucyny

   

   

   

  Leucyna AKG

   

   

   

  Alfa-amino n-maślan

   

   

   

  Kwas alfa-hydroksyizokaproikowy

   

   

   

  11-hydroksy johimbina

  8ug

   

   

  Free-Test Cold Burn

   

   

   

  Fumarat karnityny

   

   

   

  Wyciąg z pochwiatki

   

   

   

  Wyciąg z winorośli właściwej

   

   

   

  Kwas 18-beta glicyrhetnowy

   

   

   

  Acetyl-l-karnityny

   

   

   

  Acetyl-l-karnityno-arginina

   

   

   

  GH Sub-Zero

   

   

   

  Wyciąg z chrzanu japońskiego

   

   

   

  Wyciąg z johimby

   

   

   

  Wyciąg z maliny właściwej

   

   

   

  Kwas aspartowy

   

   

   

  Beta-alanina

   

   

   

  Glutamina

   

   

   

  Wyciąg z catuba

   

   

   

  Wyciąg z maca

   

   

   

  Wyciąg z drzewa sandałowego

   

   

   

  Wyciąg z bakopy drobnolistnej

   

   

   

  Deanol

   

   

   

  Wyciąg z tylophora indica

   

   

   

  Kwercytyna

   

   

   

  Wyciąg z cynamonu

   

   

   

  Wanad jako (bis (quercitino)oxovanadium)

   

   

   

  Wanad jako (bis (picolinato)oxovanadium)

   

   

   

  Wyciąg z chmielu zwyczajnego

   

   

   

  Wyciąg z picrorhiza kurroa

   

   

   

  Kwas bursztynowy

   

   

   

  Dihydroxy-diosgenin (25R-5 alfa-spirostan-2-alfa, 3-beta)

   

   

   

  Cynk

   

   

   

  Growth Isotherm

   

   

   

  Wyciąg z chryzantemy

   

   

   

  N-acetyl 5-metoksytryptamina

   

   

   

  Ornityna

   

   

   

  Eikozanat ornityny

   

   

   

  Wyciąg z geum japonicum

   

   

   

  Wyciąg z Jerzyny koreańskiej

   

   

   

  Wyciąg z fadogia agrestis

   

   

   

  Propolis

   

   

   

  Wyciąg z jemioły pospolitej

   

   

   

  Idebenone

   

   

   

  Alfa-glicerofosfocholina

   

   

   

  Cis-9,10-oktadekenoamid

   

   

   

  Flawonoidy z karczocha

   

   

   

  Muscle Hail Storm

   

   

   

  ATP

   

   

   

  AMP

   

   

   

  CMP

   

   

   

  GMP

   

   

   

  High Performance ATF-4 Insulin Coolant

   

   

   

  Wyciąg z kozieradki

   

   

   

  D-mannoza

   

   

  Zalecane Dzienne Dawkowanie

 • Dzień Treningowy.: Jedna porcja (27g) po treningu.

 • Dzień Nietreningowy.: Jedna porcja (27g) zaraz po przebudzeniu.

 • Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

  Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

  Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


  • 4+ Nutrition
  • 7Nutrition
  • ActivLab
  • Activlab Run&Bike
  • Adidas
  • ALE Active Life Energy
  • Alphamale
  • API
  • Asics
  • Bad Boy
  • Berserk Labs
  • Best Body
  • Betancourt Nutrition
  • Biogenix
  • BioTech USA
  • Blastex
  • Bolero
  • Boxeur
  • BPI
  • BSN
  • Cellucor
  • Cobra Labs
  • Controlled Labs
  • Dae-do
  • Daniken
  • DNA Supps
  • Dorian Yates
  • Dragon
  • Dymatize Nutrition
  • EB FIT
  • Energetic Body
  • Enero
  • Essence
  • Everfight
  • Everlast
  • EVL
  • Finaflex
  • Fire Snake
  • Fit Pro
  • Fitness Authority
  • Formotiva Pharma Nutrition
  • Free Man - worki bokserskie
  • Galvanize Nutrition
  • Gaspari Nutrition
  • GAT
  • Gear
  • GO ON!
  • Green Hill
  • Grenade
  • Gymax
  • Hetman Sport
  • Hi Tec
  • IHS Technology
  • Infinite Labs
  • Inkospor
  • Isostar
  • ISS
  • Kevin Levrone
  • Lab One
  • Labrada
  • Mad Max
  • Mammut
  • Manto
  • Masters Fight
  • Megabol
  • Mex Nutrition
  • MHP
  • Mlekovita
  • Mordex - Ubrania
  • MRI
  • MRM
  • Multipower
  • Muscle Clinic
  • Muscle Pharm
  • MuscleCare
  • MuscleMeds
  • Muscletech
  • Naturell
  • Neon Sport
  • Now Foods
  • NutraBolics
  • Nutrend
  • Nutrex
  • Olimp
  • Optimum
  • Peak
  • Pharma Freak
  • Porida
  • Power System
  • PowerBlade
  • Professional Fighter
  • Promera
  • ProSupps
  • PVL Mutant
  • Raja Boxing
  • Real Pharm
  • Results
  • Ronnie Coleman
  • RX Gold
  • SAN
  • Scitec
  • Spokey
  • Sponeta
  • Stacker2
  • Syntrax
  • Tested
  • Top Ten
  • Trec
  • Twinlab
  • Universal
  • UNS
  • USP Labs
  • Vital Max
  • VPX
  • Weider
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  RODO: Zapoznaj się z naszą Poliyką Prywatności
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu