Black Friday 2019 – Czarny Piątek, 29 listopada 2019

black-friday-2019

Jest taki dzień w roku, na który czekają z niecierpliwością wszyscy którzy lubią wyprzedaże i zakupy w niskich cenach. Ten dzień to BLACK FRIDAY, który w tym roku przypada na 29 listopada 2019 r., czyli ostatni piątek listopada. Dzień ten od kilku lat na dobre zadomowił się nad Wisłą i wrósł już w krajobraz polskiego handlu. Pochodzi jak wiele innych dni, które przyjęły się w Polsce ze Stanów Zjednoczonych. Czarny Piątek wypada zawsze tuż po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, a w tym roku będzie ono obchodzone za oceanem w czwartek 28 listopada.

Black Friday 2019 to znak, że do świąt zostało mniej jak miesiąc czasu i jest to bardzo dobry moment na zrobienie zakupów na świąteczne prezenty. Szczególnie, że tego dnia można kupić wiele ciekawych przecenionych rzeczy dużo taniej niż normalnie i jest jeszcze 100 %owa pewność, że zamówienie dojdzie do świąt i nie będzie się trzeba denerwować, czego już nie można być pewnym w sytuacji kiedy zamówienie złożymy np. w drugiej połowie grudnia.

Także w naszym sklepie DSO.pl w czarny piątek, który przeciągnie się do niedzieli włącznie i będzie czarnym weekendem (black weekend), wiele produktów z naszej oferty kupisz w niższych cenach nawet o kilkadziesiąt procent. Będzie to wyjątkowa okazja, żeby kupić np. odżywki, które także mogą być prezentem świątecznym dla osób aktywnych, a na pewno takich w Twojej rodzinie i wśród znajomych nie brakuje. Ale równie dobrze sam sobie możesz sprawić prezent i po prostu nawet na zapas kupić jakiś zestaw odżywek i suplementów w niżej niż normalnie cenie. Upoluj swoją okazję – w czarny piątek Black Friday 2019 wejdź na www.DSO.pl i kup tanio odżywki i suplementy.

Sklep DSO.pl nie tylko suplementami i odżywkami stoi. Nasza oferta to także inny asortyment, który idealnie będzie nadawał się na prezent świąteczny, a zamówiony w czarny piątek Black Friday będzie miał na pewno niską cenę. Zastanawiasz się co jeszcze kupisz w czarny piątek w naszym sklepie DSO.pl? Przecenione będą wybrane modele rękawic bokserskich, rękawice MMA, ochraniacze do sportów walki.

W niżej cenie będziesz mógł też zamówić dużo taniej bardzo modne w tym sezonie HULAJNOGI WYCZYNOWE. Hulajnoga wyczynowa Stunt to idealny prezent dla młodego pokolenia, więc jeżeli w Twojej rodzinie jest dziecko 8-14 i nie ma jeszcze takiej hulajnogi, albo stara wygląda już tak, że trzeba ją wymienić to na pewno jej zakup w Black Friday w DSO.pl będzie trafionym pomysłem na prezent.

Specjalnie na prośby kilku naszych klientów w naszej ofercie pojawią się też wielofunkcyjne kuchnie drewniane – idealny prezent dla małych dziewczynek, które dzięki takiemu prezentowi będą mogły rozpocząć przygodę z gotowaniem i poczuć się jak Masterchef Junior.

To nie wszystkie atrakcje i promocje, które będą na Was czekały 29 listopada 2019 r. w Black Friday w DSO.pl. Koniecznie tego dnia odwiedź nasz sklep i poznaj nasze promocje.

Dodaj komentarz